Reference klientů

Impozantní od začátku do konce

Petr Sim je upřímný, milý a výjimečný instruktor. Já jsem rozhodně nebyl jedním z těch lidí, narozených se schopností řídit, ale jeho trpělivost byla nekonečná . Kurz byl náročný na čas a my jsme rozhodně měli pár chvil zklamání, ale Petr zůstal skutečný profesionál.Chtěl bych Petra Sima doporučit komukoliv, bez ohledu na řidičskou úroveň a zkušenosti, a jsem si jistý, že není mnoho takových instruktorů, pokud vůbec nějací kvalitnější v ČR jsou!

Napsal: DaveyS, 24. července 2013

Výborná výuka

Nikdy jsem si neudělala čas na psaní recenzí, ale musela jsem dát Petrovi Simovi "2. hvězdičky navíc " který mi pomohl získat český řidičský průkaz. On je jeden z nejpřátelštějších Čechů, se kterými jsem se setkala a je naprosto schopen vyjít vstříc vašim potřebám. Petr Sim mi vyhověl nad rámec své práce a já byla schopna si vše udělat za 1 měsíc. Vřele ho doporučuji.

Napsal: mprivara, 28. listopadu 2012

Vynikající lektor

Petr Sim udělal skvělou práci tak, abych se vše naučil a úspěšně zvládl zkoušky na třídu B napoprvé. Petr byl profesionální, spolehlivý, upřímný, ochotný, flexibilní a komunikativní. Zná problematiku velmi dobře, poskytuje dobré vodítko a ochotně vysvětluje své odpovědi na otázky. Zkouška je v češtině, ale překladatel je k dispozici (v ceně kurzu). Velmi doporučuji Petra Sima každému.

Napsal: vor23, dne 27. dubna 2011

Petr Sim

Prošel jsem kursem autoškoly s instruktorem Petrem Simem. Vřele ho doporučuji. Petr šel nad rámec své profese, aby se ujistil, že všichni žáci jsou připraveni na závěrečnou zkoušku. Dokonce jsem se setkal se studentem, který nemluví česky, ale správně odhadl, že práce s Petrem celý proces zjednoduší.

Napsal: rrc124, 13. ledna 2010

Telefon: 724087862
Poptávkový formulář
 1. Jméno a příjmení(*)
  Invalid Input
 2. E-mail(*)
  Invalid Input
 3. Telefon
  Invalid Input
 4. Poznámka
  Invalid Input

© 2012 - 2018 Petr Sim | Tvorba webových stránek carl.cz